UPDATE !!!

Door de huidige ontwikkelingen zijn wij genoodzaakt om wat aanpassingen door te voeren.
Maar……..geen paniek!
Wij zijn gewoon open en leveren dagelijks uit, maar in afgeslankte vorm.
Dat betekent dat we telefonisch anders bereikbaar zijn en de bezorgtijden kunnen afwijken.
Het kantoor is van maandag tot en met vrijdag bereikbaar vanaf 06.00 tot 13.00.
En op zaterdag van 06:00 – 09:00.
Buiten deze tijden zijn wij via onze mobiele nummers en email bereikbaar.
U kunt u ons bereiken op de volgende nummers en emailadressen:
Kantoor            010-4384099
Bestellingen:                    bestelling@rundvlees.nl

Vertegenwoordigers:
Alex van Bruggen            alex@rundvlees.nl                       06-10203063
Jan van den Heuvel         jan@rundvlees.nl                         06-50512238
Jan de Bruin                    jandebruin@rundvlees.nl              06-30053030
Richard Louwerens        richard@rundvlees.nl                   06-20222328
Henk van Dorp                 henk@rundvlees.nl                       06-26340180

Directie:
Rob de Zeeuw                  rob@rundvlees.nl                          06-50512233
Pascal Meurkens             pascal@rundvlees.nl                     06-39393837

Laten we elkaar helpen en de richtlijnen van het kabinet volgen om deze ziekte zo snel mogelijk onder controle te krijgen.
Wij wensen iedereen de komende weken heel veel sterkte toe.